KONST / Litografier / Färglitografi 15086091
nr 1508 6091
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 40/285. Färglitografi, bildmått: 39x38 cm, yttermått inklusive ram: 55x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:50:22
7/12 23:11:39
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström